Menu
Nákupní košík 0

Balení chemie k nákupu vířivky MSpa zdarma !

Přidal Radek Rusz dne

U vířivek, stejně jako u bazénů je vždy zapotřebí připravit a udržovat vodu proto, aby jste zamezili zdravotním rizikům, nebo poškození nafukovací vířivky. K tomu slouží vhodné chemické prostředky. ZDE jsme pro Vás připravili stručný, ale informačně postačující návod jak udržovat vodu ve Vaší nafukovací vířivce.

Kromě toho Vám rádi usnadníme zprovoznění Vaší vířivky a proto Vám nyní nabízíme k nákupu nafukovací vířivky MSpa balení chemie jako dárek zdarma ! Startovací chemické balíčky zasíláme ve dvou variantách, v závislosti na hodnotě vířivky:

  1. Whirlpool set profi 1 - obsahuje pouze ty nejnutnější prostředky ke zprovoznění vířivky a standardně jej dodáváme k vířívkám MSpa řady LITE

  2. Whirlpool set profi 2 - obsahuje kompletní balení chemických prostředků pro zprovoznění a údržbu vířivky a standardně jej dodáváme k vířívkám MSpa řady PREMIUM a ELITE

Pokud by jste rádi namísto základního balíčku 1  obdrželi k vířivce kompletní balíček 2, je toto za příplatek možné. Stačí při objednávce napsat do poznámky +WSP2 a my Vám jej za příplatek 300 Kč zašleme i k vířívce řady LITE.

 


Sdílet článek← Starší příspěvky


Zatím žádné komentáře

Komentáře