Nafukovací - mobilní vířivky

Dodatečné příslušenství a údržba vířivek

Vířivka sama o sobě si žádá i určité příslušenství, kterým zabezpečíte nejen vaše pohodlí, ale i její údržbu. Mezi takové příslušenství lze zařadit například termopodložku, která patří pod vířivku. Izoluje teplotu vody a zároveň chrání před mechanickým poškozením.
V rámci izolace teplé vody potěší i termokryt na vířivku, kterým ji překryjete. Chrání také před znečištěním, ale hlavně šetříte spotřebu elektrické energie za chod motoru při ohřevu vody. Pokud máte v rodině děti, nebo máte pocit, že se vám do vířivky těžko nastupuje, schůdky či stupínky jsou k vířivce ideální. K pohodlí při sezení ve vířivce mohou přispět i nafukovací polštářky, o které se můžete opřít a slouží jako opěrky hlavy.
Co se údržby a péče o vodu ve vířivce týká, stejně jako byste se starali o vodu v bazénu, je třeba se starat o vodu iv případě nafukovací vířivky. A to za pomoci klasické chlorové chemie tekutého nebo tabletové charakteru. Bezchlorová chemie je však také možnost. Není však taková účinná jako občasné čištění chlorem. Srážení nečistot může pomoci i údržba bromem. Dražší alternativou je ozonizace, která je bez chlóru a je velmi účinná. Ozón je dezinfekční prostředek, který nezapáchá a zároveň vodu obohacuje o kyslík.

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply
  solopine
  23. 6. 2015 at 3:35

  Meh synth Schlitz, tempor duis single-origin coffee ea next level ethnic fingerstache fanny pack nostrud. Photo booth anim 8-bit hella, PBR 3 wolf moon beard Helvetica.

  • Reply
   solopine
   23. 6. 2015 at 3:35

   I agree with this.

 • Reply
  solopine
  23. 6. 2015 at 3:35

  Et leggings fanny pack, elit bespoke vinyl art party Pitchfork selfies master cleanse Kickstarter seitan retro. Drinking vinegar stumptown yr pop-up artisan sunt. Deep v cliche lomo biodiesel Neutra selfies.

Leave a Reply