Nafukovací - mobilní vířivky

Jak vybrat nafukovací vířivku – poradíme vám, které parametry bedlivě sledovat

Vířivka je pro mnohé symbolem luxusu, komfortu a zároveň ztělesněním oddechu, který si tak rádi dopřejeme. Možná vás potěší, že vířivé bazény už dnes nejsou jen pro ty, kteří nemají hluboko do kapsy. Nafukovací vířivky jsou totiž stvořené pro všechny, kteří touží po koupeli a relaxaci jak ve wellness, a přitom mají omezený rozpočet. Proč je dobré mít vířivku doma? Jak správně vybrat nafukovací vířivku?

Umíte si představit, že byste měli své wellness centrum přímo doma. Vířivky a vířivé bazény se totiž stále ve větší míře dostávají právě do běžných domácností. Tím, že vířivky nabírají na popularitě, výrobci přizpůsobují ceny větší skupině lidí. Samozřejmě, investice do klasické pevné vířivky zatíží rodinný rozpočet opravdu pořádně. Právě proto vám představíme nafukovací vířivé bazény, které jsou cenově dostupné, a přitom vám dopřejí vysokou dávku komfortu. Co si při výběru všímat? Jaké parametry jsou důležité?

Vířivka u vás doma


Pokud si kladete otázku, proč mít doma vířivý bazén, určitě to nedělejte kvůli tomu, že se snažíte ohromit sousedů. Naopak, myslete na své zdraví a pohodlí. Právě nafukovací vířivka je tu od toho, aby uspokojila vaše potřeby a zároveň dokázala pomoci i vaší fyzické a duševní kondici.
Teplota vody, která ve vířivce dosahuje okolo 37 až 40 ° C, pomáhá lidem s revmatickými onemocněními, artritidou nebo pomáhá při rehabilitaci. Zároveň napomáhá ke zvyšování imunity. Nesmíme zapomínat, že masáž (hydromasáž) za pomoci trysek a bublinek vám dokáže uvolnit ztuhlé svaly. Toto vše si můžete dopřát díky nafukovací vířivce iu vás doma.
Výhody nafukovací vířivky
Nadzemní vířivé bazény si rok co rok získávají více a více fanoušků. Kromě dostupné ceny lidí těší i fakt, že vířivky jsou dostupné ve více velikostech. Zároveň poslouží celé rodině a manipulace s nimi je skutečně jednoduchá. Jediné, co pro nafukovací vířivku potřebujete, je rovný a stabilní podklad, kde vířivku umístíte.
Pokud vám nejde tedy pouze o čistě plavecký zážitek, ale spíše o pohodu, relax a masáž, pak je nafukovací vířivka správnou volbou. Nezáleží na tom, jestli venku prší nebo je pod mrakem. Díky ohřevu se voda ohřeje na požadovanou teplotu, díky elektromotoru rozběhne masážní trysky a vy si můžete vychutnávat zážitek jako ve wellness. V zimě navíc stačí nafukovací vířivku vyfouknout a najít její vhodné místo na skladování. Kromě toho však lze takovýto druh vířivky umístit i do interiéru.

hlavní výhody:
cenová dostupnost,
pomáhá k lepší fyzické i duševní kondici,
relax a masáž těla,
skvělý způsob regenerace svalů (i po operaci),
jednoduchá manipulace a instalace,
jsou mobilní, a tedy přenosné,
odpadá problém se zazimováním vody.
nevýhody
Kvalita materiálu,
nižší životnost.

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  WordPress komentátor
  18. 2. 2021 at 12:45

  Zdravím, tohle je komentář.
  Chcete-li začít se schvalováním, úpravami a mazáním komentářů, pak si prohlédněte sekci Komentáře na nástěnce.
  Profilové obrázky komentujících vám přináší služba Gravatar.

Leave a Reply